Baidu SEO v roce 2017

Baidu SEO: Proč investovat v roce 2017

Získat dobré pozice na Baidu, to v minulosti znamenalo především placenou reklamu, která zabírala více než 10 pozic na první straně ve vyhledávání. Další možností byly agresivní SEO praktiky, které web mohly vynést nahoru ve vyhledávání, ale také ho pohřbít. 

Karta se však obrací. Nové čínské zákony o reklamě srazily počet sponzorovaných odkazů o polovinu, takže pro přirozené výsledky zbývá mnohem víc prostoru. Baidu navíc v roce 2016 udělal řadu kroků, které SEO v Číně zpřehlednily a stabilizovaly. Pokud zvažujete investice do propagace na Baidu v Číně, tak v roce 2017 je ideální s tím začít!

Číst dál: Baidu SEO: Proč investovat v roce 2017

Soutěže na facebooku

Kvalitní soutěž na Facebooku

Potřebujete zaplnit poslední volná místa ve vašem hotelu a zároveň se levně a rychle zviditelnit?

Není nic snazšího. Připravte si jednoduchou soutěž o atraktivní cenu. V dnešním světě kdy jsou všechny hotely na internetu a předhání se, který má luxusnější webové stránky, kdy jsou všechny hotely registrované u většiny zprostředkovatelských agentur a cestovek, všechny si platí zápisy na Seznamu a propagují se přes PPC reklamu je ještě pořád možné odlišit se. Tím může být právě zmíněná soutěž. V čem tkví její potenciál a jak ji zrealizovat?

 

Číst dál: Soutěže na facebooku

Pokročilé nástroje pro efektivní prodej na internetu

Pokročilé online nástroje Vám pomůžou zlepšit prodeje na internetu

 

1. Ignorovat dominantní vyhledavače se nevyplácí

Všichni chtějí být na Google, ale znáte i ostatní dominantní vyhledavače? Ignorovat je se nevyplácí. Je to Google, to je jasná věc, ale do popředí se derou i Bing, Yandex a Baidu a pokud stojíte o český trh, registrujte se na Seznamu. Na všech můžete provést bezplatnou indexaci vašich stránek a rozšířite si tak pole působnosti. Pokud to chcete udělat pořádně, podívejte se na Základní linkbuilding kde naleznete tabulku a seznam nejdůležitějších 50 míst světového internetu.

 

2. Profesionálně nastavené nástroje pro měření návštěvnosti a reporty

Víte kolik objednávek přišlo tento týden? A z jakých zdrojů? Odkud k vám proudí nejvíc platících zákazníků? Správné nastavení cílů a jejich sledování vám pomůže zlepšit prodeje přes vaše webové stránky a soustředit se tam, kde to má opravdu smysl. Nejrozšířenějším bezplatným nástrojem je Google Analytics, doporučit můžeme i užitečný český nástroj Collabim.

Zejména Analytics se vyloženě vyplatí propojit i s nástrojem Google Search Console a aktivovat zde sledování demografických přehledů, sledování cílů a další užitečná rozšíření. Jestli nevíte jak na to, napište nám, pro nás je to hračka.

 

3. Prodávejte všude

Zejména když máte produkt, který je elektronický. Prodávejte přes zprostředkovatele, přes affiliate systémy. Využijte srovnávače cen. Tipy pro konkrétní obory vám zašleme mailem.

 

Číst dál: Pokročilé nástroje pro efektivní prodej na internetu

Reference

 
 

Ve spojení

Kontaktujte nás

Domluvte si s námi schůzku nebo nechte kontakt a my se vám ozveme!